تور کربلا
about

هتل الاماره کربلا

یکی از بهترین هتل های کربلا که در خیابان شارع القمه واقع در باب الخان قرار دارد هتل الاماره کربلا نام دارد، که در دسته هتل های درجه الف کربلا می باشد ،این هتل که دارای ۶ طبقه اسکان و همکف و جمعاً ۷ طبقه می باشد و حدوداً ۳ سال قبل افتتاح گردیده آماده ی خدمت به زائرین محترم است ، تمامی اتاق های هتل الاماره کربلا دارای سیستم سرما و گرمای هتل اسپیلیت ، مجهز به تلویزیون، ماهواره، تلفن مرکزی و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام و سیستم کنترل کیفیت مصرف می باشند و همچنین هتل الاماره با ایجاد سیستم اینترنت وایرلس (WIFI) بصورت رایگان در لابی هتل و اتاق ها و استاندارد با طراحی و فضایی دلنشین که سرویس دهی هتل بصورت 24 ساعته است.

 

هتل الاماره کربلا

هتل الاماره کربلا

هتل الاماره کربلا

هتل الاماره کربلا

هتل الاماره کربلا

هتل الاماره کربلا

هتل الاماره کربلا

هتل الاماره کربلا

 

 

درباره ی هتل الاماره کربلا

 

ظرفیت هتل : ۳۰۰ نفر

مسافت تا حرم : ۵ دقیقه پیاده

آدرس : شارع القمه . پشت حرم حضرت ابوالفضل

خدمات هتل الاماره کربلا :  صبحانه، ناهار، شام، استفاده از آشپز ایرانی و با منو غذای کاملا ایرانی

اینترنت رایگان در تمامی اتاق ها به صورت wifi و تمام اتاق ها مجهز به تلویزیون، ماهواره، تلفن مرکزی و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام و سیستم سرمایشی و گرمایشی می باشند.

 

ظرفیت رستوران : ۱۵۰ نفر که در طبقه آخر این هتل قرار دارد.

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور کربلا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور کربلا و هتل کربلا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور کربلا

021 43 67 44 64

×